Depends where you fly through. Chances are you will have at least one stop over, probably at LAX. You are looking at 5 hours to LAX and another 9 hours. So 14-15 hours not including layovers.
How much does food in Tahiti cost?
This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
What is discussplaces?
DiscussPlaces is a place to make new friends and share your passions and interests. Quench your thirst for knowledge, discuss places with other aficionados, and swap recommendations. Are you an aspiring foodie who dreams of living in New York? Or perhaps you are looking for the best chicken wings in Cincinnati? Then this is the place for you! Any one can join in with a passion or interest – whether it be talking about their favorite restaurant in Barcelona or raving about their latest trip to Italy. Join us!
This page shows discussions around "How much does food in Tahiti cost?"

This page shows discussions around "How much does food in Tahiti cost?"
Related Information
-
How long does it take to fly from Toronto Ontario to Tahiti French Polynesia?
French Polynesia • french polynesia toronto ontario tahiti french lax polynesia • • bigelephant3090
Votes2
Posts539
Views -
How much for a used washer and dryer?
United States • dryer appliance washer cost washing machines • • redsnake3710
Votes2
Posts501
Views -
How much should a French manicure cost?
United States • style and fashion nail care acrylic nails nails cost pedicure acrylic • • yellowbird8920
Votes2
Posts497
Views -
When visiting Montreal where can I try the best Poutine
Canada • cuisine food montreal poutine • • redswan4690
Votes1
Posts538
Views -
How much does iteachTEXAS cost?
United States • education undergraduate education texas cost cost program program lowest cost • • orangepanda7610
Votes2
Posts676
Views -
What happens if you eat fruit with worms?
United States • medical health infectious diseases food eat fruit maggots fruit flies • • bigcat5380
Votes2
Posts697
Views -
Can you grate cheese in a food processor?
United States • food processor processor cheese food mozzarella cheese • • smallzebra7340
Votes2
Posts635
Views -
How much does a bundle of insulation cost?
United States • home and garden indoor environmental quality insulation kraft faced cost square foot roll • • organicswan8700
Votes2
Posts545
Views